• Login
  • Password
937 870 825
  • La raó aprèn allò que només el cor ensenya
Primāria
Acreditacions

Equip humā

Responsables

Xavier Gordo | xgordo@montcau.net

Mireia Arnedos | marnedos@montcau.net

Elisabet Portavella | eportavella@montcau.net

 

Tutories

1r A: Ester Ramírez | esterramirez@montcau.net

1r B: Eugènia López | elopez@montcau.net

2n A: Maite Piñol | mpinol@montcau.net

2n B: Maria Pau Requena | mprequena@montcau.net

2n C: Ester Ramírez | esterramirez@montcau.net

3r A: Rosa Lores | rlores@montcau.net

3r B: Loles Palet | lpalet@montcau.net

4t A: Montse Forte | mforte@montcau.net

4t B: Maria Verdera | mverdera@montcau.net

5è A: Marta Poy | mpoy@montcau.net

5è B: Maria Perelló | mperello@montcau.net

6è A: Erika Magem | emagem@montcau.net

6è B: Carme López | clopez@montcau.net

6è C: Montse Núñez | mnunez@montcau.net

 

Professorat

Joan Barceló | jbarcelo@montcau.net

Laura Belles | labelles@montcau.net

Mariona Carreras | mcarreras@montcau.net

Montse Claret | mclaret@montcau.net

Elisabet Frago | efrago@montcau.net

Esther Gallart | egallart@montcau.net

Alba Gutés | agutes@montcau.net

Elena López | ellopez@montcau.net

Roser Malgosa | rmalgosa@montcau.net

Laura Manjón | lvmanjon@montcau.net

Mª Teresa Molins | mtmolins@montcau.net

Rubèn Monfort | rmonfort@montcau.net

Helenca Montañés | hmontanes@montcau.net

Pau Pavón | ppavon@montcau.net

Mònica Pedreny | mpedreny@montcau.net

Mercè Vadell | mvadell@montcau.net

Contactar ˇ Nota legal ˇ Crédits

Centre privat amb nivells concertats

Escoles Montcau - La Mola i Els Pinetons
Pg. del Pla s/n ˇ 08230 Matadepera ˇ Tel.: 937 870 825 ˇ escolamontcau@montcau.net
Designed by: 2014